O MNE

Toto je môj príbeh a ako to všetko začalo...

Moje začiatky

Vždy som mal pocit, že existuje aj iný spôsob zarábania peňazí ako len ten čo nám vnútili už na základnej škole. A tak som začal hľadať. Moje prvé pokusy boli veľmi slabé a primitívne. Naučil som sa urobiť si jednoduchý html web a samozrejme som naň nasekal kopu bannerov a čakal som. 

Marketing čo to je?

Postupom času som sa dostal k tomu, že existuje marketing. Ale čo to je? A znovu som hľadal, čítal a učil sa. Stretol som sa rôznymi názormi a rôznymi ľuďmi. Väčšinou tvrdili je to jednoduché Ale v skutočnosti jednoduché nič nebolo. Len vložiť formulár na web bol problém. Všetko bolo v anglickom jazyku a prekladač google to bola ešte len fikcia.

Nemáš peniaze, nemáš učiteľa

Začínal som z nuly. Takže žiadne kurzy a mentory. Všetko pekne kúsok po kúsku a krok za krokom. Pritom veľa pádov a zakopnutí. Ale mňa to bavilo, každým novým poznaním som sa cítil o kúsok bližšie k svojmu cieľu. Samozrejme, že som po ceste stretol aj straty, pretože pokiaľ nemáte skúsenosti ľahko vás môžu oklamať prísľubmi a falošnými ilúziami.

Nesmieš to vzdať

Mám dar od boha. Som bojovník aj keď tisíckrát spadnem vždy sa znovu postavím. A život je o tom. Nevzdávať sa. Keď sa na seba dnes pozriem som na seba hrdý. Pochádzam zo siedmych detí z nefunkčnej rodiny a do života som vykročil zo základným vzdelaním a prázdnou peňaženkou. A dnes si väčšinu vecí dokážem spraviť sám. 

Moja vízia

Ukázať svojim rovesníkom, že existuje možnosť zarábať peniaze priamo z obývačky. A je to možné v každom veku a ja som toho živý dôkaz. Mám 52 rokov a mám len základné vzdelanie. A mám dva eshopy kde moja počiatočná investícia bola len cca 20 EUR.