Huawei Watch GT moje skúsenosti

Inteligentné hodinky mi donedávna nič nevraveli ale vždy sa mi hodinky páčili a vyskúšal som veľa rôznych tipov hodiniek. Vždy to skončilo rovnako, po nejakej dobe som hodinky odložil, pretože mi prestali vyhovovať.

Huawei Watch GT  so si kúpil viac menej zo zvedavosti. Stále som počúval aké je to fajn mať inteligentné hodinky a čo všetko dokážu. Huaei Watch GT som si kúpil pred šiestimi mesiacmi a stále ich nosím každý deň. Sú prijemné na nosenie a výdrž batérie je veľmi dobrá, na jedno nabitie mi vydržia v priemere osem dní čo si myslí je veľmi fajn.

Displej je dostatočne veľký aby som všetko bez problémov prečítal. Celé hodinky majú skvelý dizajn a pôsobia elegantne. Majú množstvo funkcii, ktoré ani nevyužívam. A kvôli týmto funkciám som si hodinky vlastne ani nekupoval. Kupoval som si práve Huawei Watch GT kvôli ich dizajnu, ktorý ma oslovil.

A postupne som zisťoval čo všetko tieto hodinky dokážu:

Vydržia viac ako týždeň na jedno nabitie
Nabíjanie je rýchle malou magnetickou nabíjačkou
Kovová obruba je elegantná a veľmi dobre chráni sklíčko
Remienky sa dajú veľmi ľahko vymeniť
Majú k dispozícii rôzne ciferníky 
Zobrazia vám prijaté správy

Majú funkciu pre jednoduché nájdenie vášho smarfonu stačí stlačiť a telefón vyhráva
Pohodlné ovládanie
Majú senzor tepu srdca (pre presnejšie meranie a odhadovanie aktivít)
Zmerajú vám intenzitu spánku
Presné meranie športových aktivít

Hodinky je možné pripájať k rôznym smartfónom, netreba ich resetovať. Stačí sa v apke Huawei Zdravie prihlásiť do vášho Huawei konta a všetko je hneď synchronizované. Prechod z mobilu do mobilu je otázkou minúty. Nainštalujete aplikáciu v novom mobile, prihlásite sa, na jednom mobile hodinky odpojíte, na druhom pripojíte a hotovo.

Záver:

Ja som s hodinkami veľmi spokojný, patrím asi medzi tých menej náročných užívateľov ale pre moje účely sú na prosto vyhovujúce. Veľmi príjemne sa nosia, sú ľahké a všetky funkcie fungujú ako majú.

 Vystríhajte sa chýb

Nezabúdajte, že doménu kupujete minimálne na jeden rok! Váš výber je dôležitý.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *