Novohradské podzámčie

Počasie nám vyšlo a tak môžeme svojmu okoliu aj svetu ukázať, že v Haliči a priľahlých obciach je stále spústa šikovných a pracovitých ľudí. Aj v tomto pre vládu zabudnutom regióne to stále žije.

Vieme pracovať, vieme sa zabávať. Aj keď je pre niektorých v tomto regióne život ťažký neprestajne sa venujú svojim záľubám a koníčkom. Dnes 18.5.2019 sa všetci títo šikovný ľudia zišli na Podzámockom námestí v Haliči a ukázali všetkým, že tu vždy boli a budú šikovný ľudia.

Na prezentácii obcí sa zúčastni obce: Halič, Vidina, Tomášovce, Lehôtka, Podrečany, Lupoč, Políchno, Ľuboreč, Lentvora, Ábelová, Stará Halič, Praha, Mašková, Gregorová Vieska.

Po 13-tej hodine sa rozbehla tá pravá zábava. Spievalo a tancovalo sa, pohoda a dobrá nálada vládla pod Haličským zámkom. Krásne dievčence a ženy v krojoch s krásnymi hlasmi zabávali všetkých na vôkol.

A na koniec pod Haličský zámok dorazil aj Peter Bažik víťaz X factoru. A svojim hlasom rozprúdil krv v žilách mnohým divákom. jeho skvelí výkon bola úžasná bodka za dnešným dnom.

 Vystríhajte sa chýb

Nezabúdajte, že doménu kupujete minimálne na jeden rok! Váš výber je dôležitý.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *