Čo si omne myslia

Boli časy, keď som sa nad týmto hodne zamýšľal. Čo ak sa to či ono nebude ľudom páčiť? Čo ak sa ja nebudem páčiť. Takýchto otázok sa mi hlavou preháňalo príliš veľa. Všetky tieto otázky ma odsúvali ďalej od mojich cieľov.

Postupom času som zistil, že vždy tu budú ľudia, ktorým sa budete vy a aj to čo robíte páčiť a ľudia, ktorým nie. A nech urobíte čokoľvek nezmeníte to. Je nemožné páčiť sa všetkým.  A preto sa už netrápim s tým čo si ľudia o mne myslia. Viem, že to čo robím, robím pre tú skupinu ľudí ktorej sa to páči.

A na tú druhú skupinu vôbec nemyslím. Radšej sa sústredím na to aby som sa vzdelával a zlepšoval pre mojich fanúšikov a tým im odovzdával vždy lepšie a lepšie informácie. Pretože pre túto skupinu ľudí tu som a robím to čo robím. Pokiaľ vystúpite na verejnosť s čim koľ vek, napríklad ako tento článok. Isto sa nájdu jedinci, ktorý vám ho skritizujú.

Berte kritiku pozitívne a pokiaľ to tak budete robiť bude vás to posúvať ďalej. Pokiaľ je to samozrejme rozumná kritika. Tak smelo vred, klapky na oči a ideme si za svojim cieľom.

 Vystríhajte sa chýb

Nezabúdajte, že doménu kupujete minimálne na jeden rok! Váš výber je dôležitý.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *