Päťdesiat plus čas na zmenu

Vek po päť desiatke býva pre viacerých vekom zmien. A samozrejme ani mne sa to nevyhlo. Zdravie už nefunguje celkom tak ako by malo. Zamestnanie? Pokiaľ ho máte je to fajn ale keď on prídete je problém si nájsť iné. Na trhu práce je veľké množstvo mladých, silných, kvalifikovaných ľudí.

A preto nastáva čas na zmenu. Premýšľam o možnostiach a riešeniach. A veľkú možnosť vidím práve v internetu. Internet spája obrovské množstvo ľudí. A títo ľudia najviac na internetu hľadajú informácie. A my starší už máme kopec skúseností a znalostí tak prečo sa za mierny poplatok nepodeliť zo svojimi znalosťami.

A tiež sa môžeme sami neustále vzdelávať a tak poskytovať ostatným nové aktuálne informácie. Napríklad ja. Začínam písať svoj blog. Nikdy pred tým som to nerobil ale verím tomu že postupom času bude môj blog lepší a lepší. Tak ako bude rásť  môj web tak budem rásť aj ja.

A postupom času bude mojim čitateľom prinášať úžitok a tým aj mne. Je jasné, že to nebude zo dna na deň ale ja vytrvám.  Dôležité je nevzdať to! My ľudia s praxe sme zvyknutý ihneď vidieť výsledok a to pri tejto činnosti tak nie vždy je. A to zvádza k tomu, že ľudia to vzdajú. Už som to v minulosti pár krát zažil. Vrhol som sa po hlave do nejakého projektu a po nejakej dobe som to vzdal. A to bola chyba!

Dnes už to viem a chápem to, pretože viem ako veci fungujú ale vtedy som to nevedel. A tak som to vzdal. Keď začínate, ste neznámi a ľudia vám nedôverujú a mnohý o vás ani nevedia. A potrebuje to svoj čas aby sa s vami zoznámili a s tým čo robíte. A aby vám začali dôverovať. A až potom môžu prísť aj výsledky vášho snaženia.

 Vystríhajte sa chýb

Nezabúdajte, že doménu kupujete minimálne na jeden rok! Váš výber je dôležitý.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *